| JansonLupu a întrebat:

am un CIOBANESC GERMAN de 1 an si 5 luni (cel din poza era la 3=4 luni) deci sa imperechiat cu un caine asiatic de paza big grin in luna martie cam in cit va trebui celalt caine sa nasca puii laughing))) daca are deja 2 luni?
si ce pui poate sa daie?

7 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Media este de 63 de zile, deci ar cam trebui sa fete. Daca nu are burta mare cateaua inseamna ca nu a prins. Puii vor fi corcituri, nu avem de unde sa stim cum vor arata...

| JansonLupu explică (pentru RedNose):

laughing) cateaua are deja pulpa laughing si care e sansa sa nu fie corcituri? big grin

| viotedy a răspuns:

2 luni.pui de caine.

| JansonLupu explică (pentru viotedy):

2 luni are de cin sa imperecheat big grin

| RedNose a răspuns (pentru JansonLupu):

0% laughing
daca maicata e romanca si taicatu` chinez, daca ai noroc sa arati ca maicata tu nu esti jumatate chinez jumatate roman? tu ce zici? fiindca nu arati nu inseamna ca nu esti. Oricum puii vor arata corciti, daca nu la culoare cand va creste pot fi mai inalti.

| viotedy a răspuns (pentru JansonLupu):

Peste 2-3 zile atunci.pot sa iasa pui exact ca ea, ca el sau combinati.

| JansonLupu explică (pentru RedNose):

=D sper sa iasa comsi comsa =D