| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU, am un motan castrat și când am venit ieri am zis sa îl iau puțin în brațe dar a început sa tipe.M-am uitat și la baza cozii are o mica umflatura.M-am uitat foarte atent deoarece îl doare și de abia îl pot atinge acolo și nu pare a fi vreo căpușă pare doar o bubița "zgrunțuroasă".Nu pare a fi fost mușcat de câine, nu are nicio urmă de mușcătura. Dar nu poate ridica coada (sau poate dar îl doare, nu sunt sigur)pare că poate să și-o miște are niste probleme cu direcția momentan, ce as putea face peste weekend cu el? Ce ar putea fi?

1 răspuns:
| Den1sa a răspuns:

Cel mai bine este sa il duci la veterinar ca el cu siguranta stie ce are