| rottweilerrrrr a întrebat:

am un rottweiler daca sar lua la bataie cu un pitbull cine ar cistica multi spun ca pitbulul este cel ma puternic in muscatura dar am privit multe filme si rottweilerul cistiga tot timpul va rog raspundeti-mi rapid

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și intenționezi să-i testezi? În mod sigur, tu deții rottweiller, iar rivalul tău, pitbull.
Ori, ca să-ți fie satisfăcut orgoliul, aștepți ca vânătorii de funde, să-ți spună, exact ceea ce vrea timpanul să audă:
"Rottweilerul dom'le!"

Nu, dragă, chestia asta, ține de mai mulți factori. Și de antrenamentul câinilor, și de hrană, și de stăpâni etc. Nu te baza pe părerea celor care fac doar presupuneri.

De ce nu vă bateți, mai bine, voi doi? big grin

2 răspunsuri:
| doglover23 a răspuns:

Eu nu sunt adepta acestui sport, dar falcile unui pittbull sunt o arma de omorat. Mai bine stai in banca ta daca nu vrei sa pierzi cainele.

| rottweilerrrrr explică:

Eu nu am spus ca vreau sa-mi pun rottweilerul la bataie ci doar vreau sa stiu cine e mai bun ca mie nu-mi place sa vad un caine ca sufara din cauza mea mai bine ma impusc decit sa fac asta