| Drag0nu a întrebat:

Daca un pitbull cat e pui sa cu un rottweiler in casa, pitbullul va ataca rottweilerul sau ori ce alt caine cand o sa se faca mare? chiar dala nu l-a muscat cat a fost mic FUNDA

Răspuns Câştigător
| Crist33na a răspuns:

Nu e obligatoriu sa se multe între ei, sau sa atace alți câini pe strada. Depinde de educația lor si asta nu mă refer neaparat la dresaj, mă refer mediul in care cresc câinii. Eu am pistolul de 8 ani de zile nu a muscat niciodată nici câini nici oameni. L-am crescut in iubire, nu l-am rasfatat prea mult, îl hranim sănătos, deci in doua cuvinte este un câine fericit. Eu cred ca cea mai importantă este atitudinea si felul cum ii tratezi (nici egal, dar nici cu Ignoranta sau superficialitate). Eu îmi tratez cainele cât se poate de normal, ii ofer atenția necesară, si cand greseste îl cert. Sper sa nu ai probleme cu cei doi, multă sănătate

| Crist33na a răspuns (pentru Crist33na):

Scuze de cuvintele scrise greșit, aveam textul setat pe text rapid si am scris repede. In loc de pistol e pitbull, in loc de nu e obligatoriu sa se multe între ei este nu e obligatoriu sa se muste între ei,

6 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca e educat, nu.

| PiTbuLuL a răspuns:

Sall eu am 2 pitubli americani terrieri si un rottweiler talie mare. Daca ii las singuri se bat de se omoara intre ei daca ambi sunt baieti va fi rau(ai mei sunt toti 3 baieti).Se vor bate de ci cand pitbulu va fi mare nu-ti sugerez sa-l lasi singur.Si ai mei cand erau mici se jucau naveau treaba unul cu altu acu se bat pana se omoara nu-i pot lasa singuri 5 min.Numai cand sunt eu cu ei atunci stau cuminti.

| CoCoPitikA a răspuns:

Buna. Daca sunt de sex opus, se vor imperechea, daca sunt de acelasi sex, sunt sigura ca se vor bate...:* ai grija:*:* Succes:*

| KINGPDA a răspuns:

Depinde de tine mai nu de caine, daca tu esti liderul haitei atunci nu o sa se atace daca nu esti va fi pitbullul

| Aniela_Puicea_1980 a răspuns:

Depinde daca sunt amandoi baieti se poate dar daca nu sunt amandoi baieti ci fete o sa se inteleaga. Daca unul este baiat iar altul e fata o sase muste rau. Sperca te-am ajutat. Funda?