| Eduard8452 a întrebat:

am un rotwiller in varsta de 1 an si 3 luni, el este foarte prietenos, cum il pot face mai de paza de exemplu? Am facut un test, am bagat pe cineva cu costum special pentru muscaturi in curte, nu i-a facut nimic, se ducea sa se joace cu el si cainele nu il cunoastea. Cum il pot facem mai de paza, adica sa nu intre nimeni in curte?

Răspuns Câştigător
| Catalin77945 a răspuns:

Daca il faci mai de paza, risti sa il faci mult mai periculos rolling on the floor, dar acum depinde is tutoriale pe net cum sa faci d-astea poti cauta si sa vezi daca ajuta

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Latră când intră cineva in curte?