| ZXYU a întrebat:

Astazi a cazut pantofarul pe pisica mea! Si-a spart un ochi, gura si nasul! Am fost la veterinar acum e stabila! Ii dau pastile, e ok! Ea pur si simplu s-a aruncat pe pantofar si dupa aceea a coborat si pantofarul a cazut pe ea.
Ce pot sa fac ca sa imi treaca supararea? Mi-e mila de ea.

4 răspunsuri:
| EvelinaAndreea123456 a răspuns:

Of,saraca! Ajut-o si dai pastile, tine-o mai mult in casa poate se va face bine.

| Roxana19928 a răspuns:

Din moment ce este stabila, o sa fie bine, supararea ta trece de la sine. Ai grija de ea cum poti si asigura-i comfort si sprijin, da-i sa manance da-i medicamentele, o sa fie bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai face dacă e jucăușă. E precum copilul. Ce sa zic? Asta e! Ce-a fost a fost.

| Ineys a răspuns:

Gandeste-te ca se va face bine.
Incearca sa o supraveghiezi mai mult si sa incerci sa securizezi mobila prin casa. Foarte recomandat mai ales in cazul unui cutremur si chiar si in cazul in care ai un bebelus prin casa. Daca era un copil...