| Shеili a întrebat:

cainele meu dormea si deodata a inceput sa scheune tare a deschis ochi si tot scheuna 5 secunde.Si mi sa mai intimplat o data cind sheuna tare, l-am trezit si a facut pe mine o_0.Ce s-a intimplat cu el?

Răspuns Câştigător
| pisihabarnuare a răspuns:

Animalele viseaza- stiu din experienta- si sigur a visat urat. incearca sa ii alini frica. sa dormi cu el sa il mangai mai des, chestii dinacestea!

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cateii viseaza, cine stie de a visat, s-a speriat si cred ca din asta.

| zuzualina a răspuns:

Fie visa... fie tind să cred că a fost o criza de spasmofilie.
Depinde şi intervalul la care se repetă aceste "simptome".

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Vise urate si caini au... ceva de genu mi s-a intamplat si mie cu pisica mea, stateam in pat si ea langa mine apoi a nceput sa alerge in somn dar pe lo c intansa apoi sa miaune si am trezit-o apoi a facut" chîîîîîîîî" si s-a linistit deci stai linistita

| AnONimAByY21 a răspuns:

1-poate o visat urat 2-are probleme cu vezica :-( Ajuta-l dul la medic!

| Shеili explică:

Thanks la toti!