| SpawNury a întrebat:

Salut, de cateva zile nu prea pot sa dorm. Traiesc singur in casa, si cand ma bag la somn logic, este intuneric. nu imi e frica. dar chiar nu pot sa dorm din cauza sunetelor ciudate pe care le aud, zici ca sunt reale. deci exact acum e 5:13 dimineata si eu n-am dormit deloc, am incercat la ora 3 si din cauza sunetelor m-am trezit iar. CE SE INTAMPLA? Cand incerc sa dorm, aud conversatii aud animale si motivul pentru care nu am putut sa dorm azi, este ca pe birou se tot auzea ceva cum bate cineva cu degetele. la inceput credeam ca face asa cainele, si dintr-o data a batut mai tare si s-a auzit cum a inspirat cineva mai tare. si m-am trezit brusc, cainele era la cealalta camera si dormea. nu aveam cum sa il aud de acolo. Deci, ce pot sa fac? Nu imi e frica de nimic mie, dar nu pot dormi straight face Ma dor ochii.

2 răspunsuri:
| atssuka a răspuns:

Buna! eu as spune sa te muti big grin

| SpawNury explică (pentru atssuka):

Buna, nu cred ca e de la casa. Pentru ca, mai dorm la niste prieteni/bunici etc si e la fel.