| AIex a întrebat:

cam cat costa un labrador auriu sau metis fara pedigree, sau un ciobanesc german fara pedigree
FUNDA maree!

Răspuns Câştigător
| LaughOutLoud a răspuns:

Ziceam ca revin cu niste site-uri:
http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=labrador&ct=33&2&jd=all
http://www.tocmai.ro/cauta?typ=1&q=ciobanesc+german&ct=33&2&jd=all
Ai aici de unde lua.Eu nu stiu unde stai asa ca am dat cautarea pe toata tara.Prima pagina e cu labradori si a doua cu ciobanesti germani. Sper ca te-am ajutat:D

6 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Din ce am vazut un pui de labrador fara actul de pedigree dar totusi cu ambii parinti labradori costa in jur de 400 de lei.Iar un pui de ciobanesc fara pedigree costa chiar si 100 de lei.Revin cu niste site-uri.

| 96SeB96 a răspuns:

Un labrador si un ciobanesc german, de rasa dar fara pedigree, cu deparazitari si un vaccin ajung pe la 400-500 lei.
Uite si niste situri unde poti cauta : www.okazii.ro
www.tocmai.ro
Sper ca te'am ajutat, funda?

| AIex explică:

Eu as vrea un labrador sau un cibanesc german pui, fara pedigree, iar cu deparazitarea si vaccinarea ma pot ocupa tongue

| 96SeB96 a răspuns (pentru AIex):

Pai da, dar catelul trebuie deparazitat de la 5 saptamanii, cand inca mai are nevoie de lapte matern...
si cainii se iau in general de la 8 saptamanii
creca ai inteles, nu?

| AIex explică (pentru 96SeB96):

Asta stiam dar am crezut ca tu ai inteles ca vreau un caine mare tongue

| ferike4x4 a răspuns:

Eu cred cam 100de euro eu am cumparat unul cu atat un labrador auriu