| WaKeUp19 a întrebat:

nu stie cineva cat costa un pui de labrador metis sau auriu fara pedigree?
Sau care e cea mai ieftina RASA de caine din lume -INAFARA DE MAIDANEZ-

P.S categoria

3 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Preturile depind de cel care-l vinde.
Am vazut labrador si la 10 mil si la 5 - 6 mil.
Cauta si unde gasesti sa-ti convina cel mai mult, cumperi.

| lupidor03 a răspuns:

Cel mai ieftin caine pe care il stiu este Bichonul(Maltez, Havanez)... Daca vrei ceva mai ieftin, mai mare si pentru barbati, poti sa incerci la un centru de adoptie.(Mai faci si tu un bine). Cu placere, astept fundabatting eyelashes.

| crystyy556 a răspuns:

Pai daca vrei un caine iehtin il poti lua dintr-un adapost sau de pe strada dar daca chiar vrei sal cumperi iti recomand un chuaua costa in jur de 800 de euro