| JockerStoica a întrebat:

Voi ce caine Va-ti cumpara dintre Bichon Frise, Bichon Maltez si Beagle?
Eu stau la apartament.
Mentionez ca nu imi plac cainii care naparlesc mult.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Bichon Maltez. Este micut, jucaus, amuzant, nu naparleste excesiv, mi se pare perfect pentru apartament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez.Eu il am de 5 ani si nu am adunat 15 fire de par. Daca il ingrijesti, nu vei avea probleme.

| ilcmty a răspuns:

Iti recomand cu toata increderea Bichonul Firse.Are si o ruda de-a mea si este foarte prietenos, destept si nu lasa par. happy

| AndraDea a răspuns:

Iti recomand Bichonul Frise. Este foarte jucaus, dragalas si destept. Si verisoara mea are si chiar nu lasa par!