| Rebecca10 a întrebat:

Cine este din Ramni Valcea sau din Dragasani dar merge si din Bucuresti si are caine fata care a facut pui? Caut neaparat As vrea sa fie Husky, Labrador, Golden Retriver, Bicon Maltez, Havane, Frise, Pechinez, Shih-tzu, Beagle. Nu conteaza! Cumpar una dintre aceste rase nu conteaza ce este dar de preferabil fetita. Dar a stiti ca pretul este negociabil, daca aveti lasati-mi numarul vostru de telefon.Astept raspunsul vostru urgen la revedere pa

2 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Nu trebuie sa ceri de pe TPU, poti suna un veterinar si il vei avea cel mai rapid posibilwinking

| dEmEnt0rR a răspuns:

"Ramni cu Valcea" raised eyebrows fetita pe tine nu te corecteaza TPU inainte de postare? habar nu ai sa scrii corect romaneste! e Ramnicu Valcea, nu cum ai scris tu...si inca cate greseli mai ai! incearca sa scrii corect pentru ca lumea sa te ajute, ca nu sta lumea sa descifreze hieroglifele nimanui pentru a ajuta! ziua buna!