| andreiutzu15 a întrebat:

De curand o sa imi achizitionez o broscuta testoasa!
Intrebarea mea este :
Cum sa ii fac acvariul? (cum sa amenajez zona de apa si zona de uscat)
Multumesc!
Dau

Răspuns Câştigător
| EDUARD9972 a răspuns:

Salut! Am avut si eu o broasca testoasa, cand am primit-o era cat degetul meu mare. Dupa ceva timp s-a facut mare cat palma mea.Acvarii gasesti in petshop-uri la ce marime vrei. Sfatul meu pentru tine este sa iti cumperi un acvariu mai mare cu zonele de uscat si de apa egale.Am incercat sa imi fac si eu un acvariu si nu prea mi-a iesit.