| Sep_Dodyy_1997 a întrebat:

De un timp dupa ce mi-a disparut pisica ma simt singur. Acum caut o pisicuta mica nu conteaza ce culoare. Daca ai o pisica pune si tu un comentariu la intrebarea mea si vorbim. MULTUMESC

7 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Incearca pe https://www.facebook.com/adoptiipisici?ref=br_tf, dar ai mare grija pe viitor. Daca stai la casa, las-o afara doar sub supraveghere, iar daca stai la bloc iti poti pune plase de tantari la toate geamurile.

| unprietenaproape a răspuns:

Ia de la un adapost una,

| JustaLittle a răspuns:

De unde esti? eu am pisici

| Sep_Dodyy_1997 explică (pentru JustaLittle):

Din Bucuresti tu unde stai?

| JustaLittle a răspuns (pentru Sep_Dodyy_1997):

Tocmai in Botosani.Incearca la un adapost, iti gasesti pisica potrivita si o salvezi in acelasi timp.

| Violat_Vierme_1987 a răspuns:

Salut, poţi cauta pe olx.ro.Bafta!