| raslabon a întrebat:

un ultimul timp ma simt foarte singur, caut o fata cu care sa ma combin.Dau funda pentru cea mai frumoasa fata...

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Vorba marelui filozof Dwayne "The Rock" Johnson : "Lower your expectations"
Crezi ca vor lesina fetele si vor sari pe tine dupa o asemenea vorba?

| Gekkō a răspuns:

Hey, dacă vrei să ai pe cineva doar de dragul de a nu fii singur, nu va merge deloc, nu e ceva...sincer...
Ai răbdare şi cu asta...
La fel mă simt şi eu în ultima vreme, dar e okaz.
Găseşteţi un prieten, sau fă ceva ce-ţi place...
E normal, toţi oamenii trec prin tot felul de perioade, dar trece şi asta.