| Geo_Geo_1986 a întrebat:

deci am windows 7 si am cs Romania pgl si nVIDIA e4 si am incercat sa joc cu cod (super simple wall, leis) si am auzit ca pe windows 7 ca sa mearga codurile trebuie sa dai la video si s-a dai open GL si aici vine problema nu merge sa setez pe open GL, imi iesa din cs si cand sa intru iar nu merge imi apare o eroare cv cu softwer si imi apare ok sau cancel.si dau ok si imi intra in cs tot pe softwer..DE CE VA ROG DAU FUNDAA.

1 răspuns:
| IamPharell a răspuns:

Asta am patit eu aseara. Doar ca eu am dat la rez 640-480 sa fac niste poze si mi-a dat pe software, eu ca sa revin la loc pe opengl, am dat rezolutia la 800x600 am dat aplly mi-a iesit din cs, am intrat iar apoi am dat opengl de cateva ori pana a mers.