| ReSpawn17 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti de ce nu ii merge nici un cod pe CS 1.6, am incercat toate cs-urile posibile, si toate codurile (aim,wall,bad boy, etc.) Am laptop core i3 placa video nVIDIA windows 7 asa ca nu are de ce sa nu imi mearga! Multumesc! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Intra in setări la cs si du-te la video si acolo unde scrie software dai opengl
Nu mai JUCATI cu coduri.

6 răspunsuri:
| unbaiatanonim a răspuns:

Ce eroare iti da?

| ReSpawn17 explică (pentru unbaiatanonim):

Imi da eroare la coduri ca nu mai raspunde programul si la cs imi iese din el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setări la cs si du-te la video si acolo unde scrie software dai opengl
Nu mai JUCATI cu coduri.

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Ai activat consola ca sa iti mearga parolele?

| Deyutzikaa a răspuns:

Nu ar trebuisa folosesti coduri, stii bine.Insa am avut acum cateva saptamani in pc un program cu coduri, ma rog doar l-am dezarhivat si cand am intrat daca am apasat butonul de insert imi aparea meniul si toate codurile.Precizez: NU le-am folosit! Cauta si tu mai departe pe net, alte "pachete", dar sper ca esti constient ca iei ban, poate si destroy/exterminate daca te prind adminii.