| Fiona35 a întrebat:

imi dati va rog, niste titluri pentru basme sau povesti?

Răspuns Câştigător
| Ramona1001 a răspuns:

Buna!
Uite aici cateva:Calatorie spre nesfarsit, Cele 3 zane,Comoara,Magicul oras,Cainele si pisica,Printesa roz,Aurul de sub pamant,Lumina din ceruri,Soarele si Luna,Prietenul adevarat, Ziua nesfarsita, Stelele cazatoare, Stelele stralucitoare, Povesti pentru copii
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Razboiul dintre apa si foc; regatul florilor; Soarele si luna; Nunta din cer; Pamnatul si cerul;; Padurea fermecata; Lupta dintre rau si bine; O lume disparuta; Iubirea imposibila dintre soare si luna; O lume fermecata;

| Fiona35 explică:

Nu la acel lucru ma refeream, titluri pentru povesti sau basme scrise de mine!

| Bordeianu_Andrei_1997 a răspuns:

Incearca sa citesti Robinson Crusoe