| Huidu_Cristian_1994 a întrebat:

Imi puteti spune niste pro si contra pentru cumpararea unui catel in casa, poate chiar din experienta.
Incerc sa imi conving parintii sa imi cumpere un pug(mops) in casa si nu reusesc.

1 răspuns:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Wow. Un pug (rasa mea preferata) costa ceva. Poate si din cauza banilor nu ti-l iau. (depinde cum stati cu banii laughing )
Eu imi iau caineee. Nu stiu inca ce rasa dar cred ca bichon! Eu mi-am convins parintii cu un mini discurs laughing
Pro : Ai un prieten loial langa tine! Mie imi place sa am grija de fiinte :3 Imi place sa am responsabilitati laughing
contra : Hmmm. Nu stiu. A da. Cand il pierzi o sa suferi mult dupa el. crying sad sad