| AndreiCristi123 a întrebat:

In curand o sa imi iau un bichon, si nu stiu ce nume sa ii pun. As vrea un nume pentru un catelus cat mai jucaus si energic. Multumesc, funda. big grin

Răspuns Câştigător
| ObsessioNn a răspuns:

Fluffy, Puffy, Lucky, happy

| AndreiCristi123 explică (pentru ObsessioNn):

Multumesc, am ales Fluffy big grin.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce zici de numele Spike?

| Deliiiia a răspuns:

Eu zic sa-i pui un nume amuzant, gen Fasole sau Hai, sau Domnul Abrovschi.

| Green66 a răspuns:

Ponta, Băse, Nelu, Vladimir sau Vadim.

Răspuns utilizator avertizat
| Bertha_Popescu_1998 a răspuns:

Eu am un Bichon Maltese EXTREM de energic si distructiv (stau la apartament). L-an numit "cel mai rau caine din lume", scriu si i o poveste despre el. Il cheama Puffy! laughing

| Tauriel a răspuns:

Fuzzy, Sam, Puffy, Joy.Alege-ti, dar e baiat sau fata?