| DA1234 a întrebat:

M.am apucat recent sa cant la vioara si as vrea sa va cer parerea: contra barbia este un accesoriu necesar? Influneteaza cu mult/putin cat de bine tii vioara?

1 răspuns:
| Staicu_Ionut_1994 a răspuns:

Daca vrei să-ți ei o viora pe gustul tau recomand sa iei pe cineva care știe recomandat or ce viorist știe ce trebuie dacă ești începător sau pro nu are rost sa se arunce cu banii aiurea și să ei un lucru prost sfatu meu să întrebi poți să găsiți daca cauți cursuri de viora și poți să întrebi nu te bate nimeni.