| Gabryel_Cucu_2000 a întrebat:

ma numesc Gabi am 18 ani.As vrea sa stiu daca o arma airsoft cu 150m/s(2. 5jouli) si cu bila de plastic de 0.40g poate sa doboare un porumbel? Ma intereseaza strict raspunsul la intrebarea mea si nu vreau sa intru in polemica cu alti despre ce este bine si ce nu.Mentionez ca am gasit o arma cu luneta si anume un Cm701

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ce faci cu el dupa ce il dobori?

| IRasta420 a răspuns:

Haha, si eu am o arma as cam la fel a mea are 45 de g si da cred ca ai putea dobori un porumbel