| Freky229 a întrebat:

Merita sa-i cumpar un tunel?
Dar de ce hamsterul meu nu se da pe roata noua a lui? El a stat in acvariu cu o roata mai mare, acum e in cusca.

2 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Poti sa-i faci tunel din tuburi de la hartia igienica. Unul e de ajuns ca sa nu se plictiseasca.

| SarcasticLady a răspuns:

E bine ca nu se da pe roata. Rotitele pentru hamsteri sau alte rozatoare sunt prost fabricate, sunt multe cazuri in care animalul isi prinde piciorul in rotita si il fractureaza. Ar fi mult mai bine daca ar avea un tunel in loc de rotita.