| Swiftt a întrebat:

Mi-a murit cainele si as vrea sa aflu din ce motiv. Era rasa pechineza si in ultima saptamana abia se mai tinea pe picioare, era ametita si se vedea pe chipul ei ca nu se simte bine, si nu stiam ce sa fac cu ea. Si apoi dupa o saptamana a murit. Daca puteti sa-mi dati ceva motive, m-as linisti...
PS: A mai fost asa o data asta-vara si si-a revenit, dar de data asta nu... crying((((((

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Trebuia dus de urgenta la veterinar! o fi avut vreo boala, nu ai de unde sa stii daca nu l-ai dus la veterinar din timp

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si noi de unde sa stim? Trebuia sa mergi la veterinar sa afle cauza mortii.Ai vazut ca o saptamana nu ii era bine.De ce ai asteptat atat?

| anonimspecial a răspuns:

Exact, sau poate a fost otravita luand ceva de afara