| AndraKK a întrebat:

puteti sa-mi spuneti cum se imblanzeste un hamster pitic chinezesc?

5 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

Pe gratar la jar sti ce calumea iese?
+ sa folosesti si mujdei

| ionut1134 a răspuns:

Hamsterul nu este caine nu cred a merge inblanzit

| Yusuke16 a răspuns:

Hamsterul nu poate fi dresat, este animal de companie dar nici chiar asa. Doar cainii, pisicile si pasarile sunt animale de companie care pot fi dresate.Cainii si pisicile pot fi dresati sa execute diverse comenzi, iar pasarile(Perusii; Nimfele ) sa invete sa vb ceea ce le spui.

Funda?big grin

Fundabig grin

| Yusuke16 a răspuns:

Sti ce zic eu? Consider ca:1. esti un pusti de vreo 10 ani ca habar nu ai sa legi doua fraze intre ele schimbi subiectu si nu il termini si 2. un admin nu ar jigni un utilizator TPU cum ai facut tu, raspunsul acela e foarte vechi si uitasem de el... deci daca era irelevant si nepotrivit putea fi sters de admini si 3.ti-ai facut contul ala la misto sa dai raspunsuri idioate sa faci raspunsuri pentru castigarea tricoului...

| AndraKK explică (pentru Yusuke16):

1.am chiear 12 ani 2.nu am jignit 3.nici macar nu stiam de concurs rolling on the floor