| saluttpu123 a întrebat:

Se poate ca un pitbull sa bata un kangal eu nu cred este imposibil voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Kangalii sunt destul de mari, deci nu prea îi dau vreo şansă pitbulului happy

2 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Depinde. Degeaba esti mare daca esti ''prost''. Pitbulii au din instict sa sara la gat. Adica mai demult la tara a scapat un pitbuli si a intrat intr-o curte unde erau niste ciobanesti. Si stim cu totii ca ciobanestii sunt mai masivi ca pitbulii. Cu toate acestea ei nu faceau nimic, in timp ce pitbulul sarea la gaturile lor (sau in fine, al unuia dintre ei). In concluzie, e interpretabil. Depinde si de caine cat de ''inteligent'' este.

| Cosminovici18 a răspuns:

E ca si cum ai pune sa se bata un Dog german cu un Chihuahua laughing
Da un kangal doboara un pitbull