| MadNNNeS a întrebat:

Buna am fost operat la mana acum 2 luni (fractura ambe oase ale antebratului)si peste 5 zile trebuie sa imi scot tija, dar aastazi am calcat stramb si am cazut pe mana, nu ma doare foarte tare, dar exista totusi o durere. Ce credeti ca trebuie sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Peste cinci zile, cind va trebui sa iti scoti tija, sa ii spui medicului ce s-a intimplat. Neaparat.