| sebySORIC a întrebat:

va rog urgent am un caine si am chemat veterinarul findca de cateva zile nu manca si a zis ca are sange inauntru craniului va rog foarte mult ajutati-ma cat mai repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna!
Daca veterinarul nu te-a putut ajuta noi cum putem face asta?
Intreaba ce se poate face si daca zice ca nimic...cauta alt veterinar ca poate se poate face ceva, ma gandesc poate o operatie(desigur asta daca doresti tu si daca se poate).
Mult succes si sper ca sa nu moara si incearca sa ii dai cat de putina mancare in gura si poate va rezista!
Iti tin pumnii!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Noi cu ce sa te ajutam? Mai ales ca ai chemat si veterinarul.Inseamna ca asa este cum spune el.De ce nu il intrebi pe el ce este de facut?

| ligiligi a răspuns:

E mai bine catelul?

| sebySORIC explică (pentru ligiligi):

O murit no avut ce sa-i faca am fost la Bucuresti si nu eu facut nc

| ligiligi a răspuns (pentru sebySORIC):

Ahh,imi pare atat de rau..credeam ca e mai bine sad.

| sebySORIC explică (pentru ligiligi):

Multumesc pentru grija happy

| ligiligi a răspuns (pentru sebySORIC):

N-ai pentru ce big grin.
O sa ai alt catelus si o sa il ingrijesti de mic si nu o sa mai aiba probleme happy.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Mie unul imi pare rau pentru tine, si mai ales pentru cainele tau, dar in asemenea conditii nimeni nu are cu ce sa te ajute aici, mai ales ca si tu ai mentionat ca ai chemat veterinarul, asteapta sa vezi ce sfaturi iti va da medicul veterinar si roaga-te sa fie bine! Mult noroc!

| mihnealuca a răspuns:

Salut! Sunt sigur ca se v-a rezolva,asteapta parerea medicului veterinar, si daca va fi nevoie sa il operezi, trebuie dus la operatie, si sunt sigur ca va fi bine, multa bafta si sanatate tie si cainelui!