| kitty5065 a întrebat:

Voi cand incepeti pregatirile pentru Craciun, adica decorarea casei, cumpararea si impodobirea bradului, etc?
funda.

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Ultima saptamana happynu ne grabim ca sentimentul de craciun trebuie sa fie de craciun nu inainte cu o luna cum e deja in magazine

11 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Din pacate la mine nu se mai decoreaza casa.E ca o zi obisnuita deoarece instalatiile sunt foarte vechi si nu mai sunt frumoase.Ratele te usuca de bani si nu mai iti permiti si mama nu mai isi permite.E foarte greu, nu te iau cu detalii...inainte era mai bine.Acum am luat-o si eu rau dar...

| petrica1111 a răspuns:

Cumpararea cand vrei. decorarea casei sa o faci cu cat mai putin timp inaintea craciunului.iar bradul neaparat in seara de ajun, e cel mai magic lucru' alaturi de familie.Decorarea casei eu o fac pe 22-23, in acest fel sa para totul nou, sa nu te plictisesti de ele pana la craciun.winking

| didi24mai2003 a răspuns:

Peste 2 saptamani

| marius577 a răspuns:

Noi acum am inceput sa strangem banii, odata ce am strans toti banii, ne apucam cred happy

| vali1985 a răspuns:

Eu incep între 23-24 decembrie. Funda please.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrem!

| LarisaOana a răspuns:

Am facut deja, in casa mea se simte spiritul Craciunului.

| Ncl_9813 a răspuns:

Am inceput deja cumparaturile iar bradul si celelate decoratiuni le punem aprox cu o saptamana inainte de craciun.

| MariaLarissa a răspuns:

Pe 10 decembrie

| iiPucca a răspuns:

Pai eu in fiecare am incep de pe 10 cu decorarea casei si pe 15 impodobesc bradul dau chiar mai devreme cu vrei dar sa fie macar dupa Sf. Nicolaehappy funda?big grin

| Marshal a răspuns:

De pe 20 incoloohappy nu ma grabesc ca sa nu stric atmosferabig grin