mira
| mira a întrebat:

Stiati ca in acest an se poarta culorile alb si auriu pentru impodobirea bradului de Craciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nu,nu știam! Nu cred că contează așa de mult cum este pomul,ci contează atmosfera inexplicabilă care o simți și de care cred că eu din păcate în acest an nu voi avea parte de ea, mulțumim de sfat, fundă?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! aud tot felul de traznai pornite de la cei cu buget peste masura, ei dau tonul in mai toate, de ce trebuie sa ma iau dupa X-Y? astea sunt aiere de fita daca vine unu si zice ca se poarta bijuteriile de aur in brad, asa trebuie sa facem? fiecare isi decoreaza bradul cum il duce minte si cum e normal sa fie, important e sa ai, e mai grav atunci cand nu sunt posibilitati materiale pentru a cumpara un brad, mi se pare o ipocrizie sa inventezi orice, doar pentru a iesi in relief, pentru ati vinde marfa...jenantstraight facestraight face

| 愛日本 a răspuns:

Nu, nu ştiam! Mulţumesc :*
Aşa o să-l fac.

| Anca95 a răspuns:

Nu, nu stiam.Eu o sa-l fac rosu cu auriu anyway.Imi exprima o senzatie de caldura bradul impodobit asa :*

| LollypopMe a răspuns:

Mie nu imi pasa ce culori trebuie sa inpodobesc bradul! eu il impodobesc in toate culorile

| ewygirl a răspuns:

Si anul trecut au fost culorile acestea la moda,nu? big grin
Oricum albul,dupa parerea mea,intodeauna e,, la moda", deoarece e o culoare pura.

| Quiz3r a răspuns:

Nu Stiam, Multumesc

| EVLOGHIA a răspuns:

Nu știam că se poartă,dar acum că am aflat m-am convins de faptul că cei care mi-au împodobit bradul sunt niște designeri pricepuți,în pas cu moda!
Am cumpărat de curând un brăduț artificial,ce imita pinul,decorat foarte frumos de către librari.
Oh,cât de plăcut este sentimentul împlinirii,atunci când îi ai pe cei dragi aproape, căsuța frumos-decorată, sufletul curat ca neaua și pace ca în rai!