| Questo a întrebat:

Salut, de pe ce data se incepe impodobirea bradului?

Răspuns Câştigător
| DidiR19 a răspuns:

Buna!
De obicei bradul se impodobeste in ajunul Craciunului. Daca il impodobesti inainte nu mai are asa farmec de Craciun. Eu il impodobesc mereu in ajunul Craciunului.
Succes! si sarbatori fericite!

7 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

23 decembrie seara love struck Funda?:d

| motherfuckerstyle a răspuns:

Al meu sta impodobit de 3 anirolling on the floor

| ilinka28 a răspuns:

Hey:*.Daca ar fi dupa mine, l`as face de pe 1 decembrie pentru ca am brad artificial, dar pentru unul natural...de pe 20 -22 sa ajunga pana la craciun, dar sa ma si bucur de el.winking

| Ovidiutz a răspuns:

Eu l-am impodobit de pe 01 dec. rolling on the floor n-are nimic!

| LillyRose a răspuns (pentru Ovidiutz):

Eu de exemplu, de obicei, il impodobesc de Craciun seara pe la 6-7 big grin

| Ovidiutz a răspuns (pentru LillyRose):

Eu l-am impodobit ca n-aveam ce face.stiu ca l-am impodobit dimineata la 6:30-7:00 rolling on the floor