| Noname2128 a întrebat:

Bună TPU, voi ce combinații de culori folosiți anul acesta pentru împodobirea bradului de Crăciun verde?

8 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Prefer galben, alb, roșu, verde deschis.

| Noname2128 explică (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Adică cum se decora înainte, și străbunicii mei sau chiar și bunicii au avut respectiv au cutia cu globuri în 10 culori de 50 de ani și le pun în fiecare an rolling on the floor)))) acum eu aleg tot îmi cumpăr tot și eu prefer ceva mai simplu și chiar nou elegant?

| mariaapopei2002r a răspuns:

Eu anul asta merg pe babypink si auriu cu alb, anul trecut am avut negru cu airiu si mi-a placut destul de mult

| Noname2128 explică (pentru mariaapopei2002r):

Eu nu sunt sigură încă, mă gândeam la un argintiu cu albastru sau/și auriu dar vreau sa mai aflu păreri. Am în sufragerie doar nuanțe de alb argintiu gri și negru și nu știu...

| mariaapopei2002r a răspuns (pentru Noname2128):

Daca nu ai auriu in camera, mergi pe argintiu si inca o culoare care sa iasa din anonimat, zic eu, dar ceva pastelat, arata mult mai aranjat si dichisit, spor!happy

| Noname2128 explică (pentru mariaapopei2002r):

Sa merg pe instalație multicolorată sau cu leduri alb-gălbui simple?

| mariaapopei2002r a răspuns (pentru Noname2128):

Simplu e cel mai de efect, parerea mea

| Noname2128 explică (pentru mariaapopei2002r):

Asa ma gândeam și eu happy