| th3skull96 a întrebat:

Vreau sa aprofundez in inot, sunt din targu jiu si nu stiu unde o pot face. ma poate ajuta cineva? Stiu foarte bine sa inot dar vreau aprofundare! Dau funa;*

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Pentru antrenament ai nevoie de piscina, singura din Targu Jiu am vazut ca este cea din cadrul Complexului Laguna.
http://www.complex-laguna.ro/contact.html

| th3skull96 explică (pentru Mihaela1964):

Si pot sa fac pentru aprofundare cu profesor? sau asa singurstraight face? eu vreau sa aprofundez nu sa fac inot.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru th3skull96):

Vrei sa te antrenezi, am inteles asta.De obicei asta se face cu antrenor, intr-un bazin olimpic( cu lungimea standard de 50 m).Nu poti obtine performanta fara sa ai acces zilnic la bazin acoperit si fara sa ai o indrumare de specialitate.