| JockerStoica a întrebat:

vreau sa imi cumpar un caine de preferat as vrea amstaff de talie medie mare sau mica nu conteaza dar stau la bloc si am 13 ani si vreau sa stiu daca ar fi cainele ideal pe care sa-l iubesc si sa-mi fie credincios. Sa nu fie din ala care sa sara sa ma muste... eu iubesc cainii foarte mult si le acord atentie si responsabilitate vreau sa stiu daca este cainele ideal pentru mine funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand yorkshire terrier.
Am si eu si crede-ma ca e ideal pentru apartament.

| CristiRapsu a răspuns:

Pai pentru bloc ar fi bun un catel mic care sa nu faca mizerie mare si nici galagie pentru ca nu vrem sa suparam vecinii deci iti recomand :Bichon,Si Tzu, Yorkshire Terrier, Caniche Pitic, Pekinez, Teckel cam astea sunt cele care le stiu sper ca te-am ajutat happy

| grecoman a răspuns:

Ia-ti un ciobanesc german pentru ca amstaful e posibil la un bmoment dat sa turbeze

| Roxii12 a răspuns (pentru grecoman):

Mda... scuza-ma ca te deranjez, stiu ca raspunsul a fost dat de mult dar amstaff-ul nu turbraza... nu stiu ce stii tu despre caini. Daca nu stii, nu te baga happy