| R0tty a întrebat:

Hey TPU,vreau sa imi iau un caine de talie mare, de preferat Rottweiler.Eu stau la apartament.Am deja un caine (pechinez). As vrea sa stiu pareri,daca se vor intelege cei doi catei si daca nu, ce caine de talie medie-mare imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| MytsaaLets a răspuns:

Da,se vor intelefe foarte bine deoarece pechinezul fiind un caine de talie mica, nu o sa aiba curaj sa se dea la rotwailer
Daca il cumperi de mic sigur o sa se inteleaga si cand el va creste mare nu sa va certa cu pechinezul pentru ca se va obisnui cu el

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Cainii poate se vor intelege intre ei, dar, un Rottweiler nu este caine de apartament si tu nu te vei intelege cu vecinii din cauza lui.