| alexandruromania23 a întrebat:

vreau sa imi iau un caine de marime mare dar sa coste putin 100-150 lei si sa nu fie maidanez imi puteti spune cateva rase de unde pot alege? funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Lup,boxer,rott,labrador.La pretul asta mai greu, eventual o femela daca gasesti, ca-s mai ieftine.

| DenissaRoxana a răspuns:

La 100-150 de lei nu gasesti caine de talie mare + sa fie de rasa.
Un Boxer este cel putin 200 de euro (unul de rasa, nu metis). Cauta pe net, eventual gasesti caini adulti (de rasa) spre adoptie,

| SwechTyop a răspuns:

Un lup sau un labrador.

| Maiuta a răspuns:

Http://www.royalpet.ro/caini-de-companie.html aici ai rasele de caini cu pret. http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/ iar aici ai informatii despre rase de caini