| MistretulPufos a întrebat:

Imi puteti spune niste rase de caini de marime medie, blana scurta care nu au nevoie de multa miscare?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bulldog.

| MistretulPufos explică (pentru DoarBogdan):

Englez?

| DoarBogdan a răspuns (pentru MistretulPufos):

Dap happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda big grin

6 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai exista diverse rase dar nu stiu daca sunt cum vrei tu uite niste exemple:

-Cane corso:
-Pitbull;
-Boxer;
-Pechinez;
-Sarpei;
-Buldog;
-Rotwailer;
-Bichon;
-Caniche;

Tu vrei sa iti iei un caine? intreb din curiozitate.

| MistretulPufos explică (pentru Doarunaltutilizator):

Cane Corso si Rottwailerul sunt prea mari, Caniche, Bischonul si Pechinezul au blana mai mare, presupun ca Bulldogul ar fi bun si Pitbullul, dar Pitbullul stiam ca e mai activ...

| EkToR a răspuns:

Bulldogu englex / sau pitbull daca ai chef sa il scoti daca nu ramai la un bulldog englez.