| ionut16001235 a întrebat:

Vreau sa mi cumpar o pereche de papagali agapornis (fischeri). Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi despre ei, pentru incepatori?

Răspuns Câştigător
| fuhuso1433 a răspuns:

Trebuie sa aiba caldura si sa nu deschizi geamurile c ail trage curentu nu uita sa il acoperi cu o carpa cand e tipu de culcare

2 răspunsuri:
| Maria1300 a răspuns:

Iti recomand site-ul www.zoo.ro.Cauta pe google :"sfaturi pentru ingrijirea papagalilor Agapornis" si gasesti site-ul acesta.Din pacate nu pot copia link-ul :((