| VladuT1337 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa-mi iau un caine si vreau niste recomandări. Stau la casa dar mi-ar placea sa fie un caine pe care sa-l tin si in casa dar și plimbări pe afara, sa fie mic-mediu nu vreau un caine mare, sa il pot dresa dar daca se poate sa nu coste mai mult de 500 de lei fiindca nu imi permit sa dau mai mult... Multumesc!

2 răspunsuri:
| MAIA18 a răspuns:

Eu pe cățelușa mea shistzu am luat-o acum 3 ani de pe olx cu 500 lei! Dacă cauți cu răbdare pe olx sau pe grupuri de adopți câini pe Facebook găsești!

| DARKSMOKE01 a răspuns:

La 500 de lei nu gasesti, doar daca mai pui inca 400-500 lei, poti sa tii iei un bichon sau un husky