| marcooooo a întrebat:

Vreau sa stiu daca pisica mea are pui.Ce am vazut cel mai mult la ea este ca se linge pe burtica, doarme foarte mult.Si cand era micuta nu era asa iubitoare acuma.Wow se freaca de mine si merge unde merg si eu.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Doar un medic veterinar o sa iti spuna cu exactitate.
In general in perioada de gestiatie, burtica se mareste, are lactatie, mananca mai mult, uneori vomita.
Eu tind sa cred ca este mai iubareata, sau este in calduri, iar iubirea se manifesta in acesta perioada impreuna cu mioralituri.

4 răspunsuri:
| TIMpisicuta a răspuns:

Ar putea fi, dar pentru a-ti spune ceva sigur trebuie sa imi raspunzi la cateva intrebari:
- Se comporta de mult timp asa? De cand?
-S-a ingrasat de cand ai observat prima data aceste schimbari?
-Cati ani are?

| marcooooo explică (pentru TIMpisicuta):

Se comporta asa de vreo 5 saptamani Da s-a ingrasat mult si are 3 ani

| TIMpisicuta a răspuns (pentru marcooooo):

Scuze ca nu am trimis mai devreme raspunsul, dar am avut perrioada cu tezele si... Oricum nu conteaza. Da sunt 99% sigura ca peste patru saptamani (fiindca au trecut deja 5) vei avea cativa membri noi in familie

| marcooooo explică:

Dau funda