| ChloeS a întrebat:

Pisica mea are un comportament ciudat de o ora, doua. Adica fuge prin casa de nebuna se opreste si se linge deasupra pulpei este speriata se ascunde si doarme cand iese se gudura pe langa mine si cand o mangai se linge imediathappy Aveti idee ce poate fii? Funda celui mai bun raspuns, merci.

Răspuns Câştigător
| eddy2012 a răspuns:

Da, e clar acest comportament. e femela nu-i asa? daca da, atunci este in calduri. si eu am pisici, 2 femele si 1 mascul, femelele in varsta de 13 si 4 ani. si din cate ai povestit imi aduc aminte ca asa fac femelele cand is in calduri. De mieunat nu miauna mai mult?

9 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Si-a gasit si ea un gagic

| CautNume a răspuns:

Poate vine cutremurullaughingdar papagalii mei deocamdata nu fac nimiclaughing

| MajorAsshole a răspuns:

E la sfarsitul vietii, omoar- o ca sa nu se mai chinuie. ce rau sunt!

| BESTNICK a răspuns:

Tot asa face si a mea dar nu are nimic e dor nebunalaughing. stai linistita

| HolyDiver a răspuns:

Calduri? Just sayin'...

| tuGatita a răspuns:

Vei avea un nepotel...sau 2...sau 5 asta are

| Amidepsi a răspuns:

Poate se plictiseste sau poate are vreun parazit(ar trebui sa verifici asta). bafta!

| ChloeS explică:

@eddy2012 de mienuat nu miauna de fel dar a inceput in ultima vreme cand vede o persoana draga ei sa miaune asa foarte rasfatat si cauta afectiunebig grin
@doar1eu o verific constant si o mai verifica si veterinarul so.no :d
@FacMistoDeCeiCareNuScriuCorect foarte amabil multumesc ador oamenii atat de grijulii.

| fayreh a răspuns:

Asa facea si a mea azi dimineata dar acum si-a revenit. A mea nu are cum sa fie in calduri ptt cca e pui, are 3 luni :d