| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre Drum and Bass (dance)? tongue

3 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

E super dansul mie imi place am vrut sa invat dar mi-a fost lene, am invatat primii pasi aia de baza. happy

| xLexus a răspuns (pentru DonyHD):

Atunci inseamna ca nu ti-a placut chiar asa mult tongue eu dansez in fiecare zi... pur si simplu imi vine laughing

| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Eu abia azi am inceput laughing) Stiu cateva miscari de inceput e chiar fain dansul stau toata ziua sa dansez mai ales cand m`a vazut o prietena laughing) da acum si ea a inceut sa danseze deci totusi merita dansul sa-l incerci big grin