| Noname_8352 a întrebat:

Hey! vroiam sa va intreb ce parere aveti voi de aparatele dentare?happy

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Paaai sunt ok love struck mie imi plac mult si apreciez persoanele care le poarta. happy

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Mie una imi plac. Mai ales cele fixe ca iti poti face bracketii de ce culoare vrei. Mai ales unei fete ii sta frumos cu aparat dentar. Am o prietena (cea mai buna) care poarta aparat dentar si ii sta super love struck.
E ok? De ce sa nu'mi placa laughing. Eu una ador aparatele dentare.
Dar tu ce crezi?

| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Pai nu stiu daca am neaparat o parere, insa mi se par folositoare si cica sunt la moda smug. Am avut o colega care a purtat in clasa a 2a si colegii i-au spus "aparatel dentarel" pana in clasa a5a (chiar daca ea l-a purtat doar un an) laughing.

| bump a răspuns:

Buna!
Eu am avut aparat dentar.Eram mai mica, si mi se parea ceva foarte tare sa am asa ceva(ma uitam atunci la desenele alea dupa Minimax, Brace face)...nu e nimic in neregula sa ai asa ceva, parerea mea...il porti acum iar in viitor vei avea dintii frumosi.

| Noname_8352 explică:

Multumesc mult de raspunsuri si eu am aceeasi parere:*