| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Salut Tpuuuu! big grin
Exista lese pentru caini care se lungesc, dar nu dinalea cu ata sau din piele si cu lantmai subtire.
Exista asa ceva?
As vrea sa ii pun la câinele meu una din asta care se lungeste dar una.cuata sau mai gros nu merge.pentru ca o rupe.Am observat ca cu lant subtire nu poate sa o rupa.
Eu il plimb cu o lesa cu lant subtire doar ca este cam mica.
Ofer funda?

1 răspuns:
| PisicutaMal a răspuns:

Du-te la un petshop si acolo ii spui angajatului si el iti va recomanda ceva pentru cainele tau.
Fundita?