| Onofrei_Costel_1954 a întrebat:

Salut tul. Ieri am primit un închin maltez în jur de 2 luni.
Dar isi face mereu nevoile în casa.
Vreau 5 moduri de dezobisnuire. Daca îmi dati mai mult de 5 luati funda.

NU VREAU LINK-URI

Răspuns Câştigător
| Feelmeunderyourskin a răspuns:

1.Atunci când face in casa baga.l vu botulin pipi cearta.l si fai cu ziarul lește nas si nu il mai baga in seama 30 minute
2.scoate.l de cinci ori pe zi afara sa nuil baga in seamă când face in casa ca se va obișnui singur sa facă după program
3. Lăsa.i scutecele de făcut pipi prin casa sa facă pe ele daca il apuca
Eu am folosit prima variantă si de la 4 luni nu a mai făcut in casa si l.am scos afara la 3 luni

1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Cum ti-am scris si cand ai postat anterior, imediat cum ii dai de mancare il scoti afara, iar daca iti face in casa il dai la fund cu un ziar sau faci ceva galagie sa se sperie.