| Anonimul230 a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o problema. vreau sa-mi bag pierce in buza(sunt baiat) in ce parte ar trebui, cat de tare doare? ce riscuri sunthappy?

Răspuns Câştigător
| angelvoice a răspuns:

Mai bine nu iti baga este riscant esti frumos asa cum esti nu risca funda?happydupa mine un baiat cu pierce imi face greata nu ma atrage...o fata desteapta te iubeste cum estihappy

2 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Am auzit ca in mijloc e cel mai bine pentru buza si problema este ca se poate infecta si mda... te doare la inceput dar te obisnuiesti te pup si succes ^^

| AcidCuSange a răspuns:

In ce parte? Treaba ta.Fa-ti cum iti place.Nu stiu.Riscurile sunt de a te infecta.