| Beykutza a întrebat:

Hey >TPUbig grin<
Vreau sa imi fac un pierce in buza de jos, doare foarte tare? Si cam cate saptamanii dureaza pana nu o sa mai simnt nimic?
Multumesc mult, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| ByMine a răspuns:

Pai...eu l-am facut singura, nu m-a durut deloc, dar m-a durut putin cand miscam piercu in primele 4-5 zile, apoi n-am mai simtit nimic il scoteam si il mai schimbam cu altul.Dar o sa te plictisesti de el ^^ bafta

4 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Eu nu îţi recomand big grin.

| هوراس a răspuns:

Doare destul de tare :-s dar se merita, desi daca te vei plictisi de el vei ramane cu o posibila cicatrice (la unii e vizibila la altii nu). dureaza intre 1-2 saptamani sa te obisnuiesti complet, depinde daca esti sensibila sau nuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| elizadumitru a răspuns:

Nu doare chiar deloc daca il dai repede. sunt doua etape intra odata apoi mai trebuie ca sa treaca si de pielita interioara.o sa se simta putina durere maxim o saptamana puppy dog eyes