| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar/adoptez un caine de rasa de paza...Adica o categorie de caini mai mari... Ideea e ca sunt minor deci nu pot avea caini gen Rottweiler. dati-mi si mie idei de caini care va plac.nu neaparat de paza dar mari/medii. Mersi anticipat tongue

Răspuns Câştigător
| izzycupcake a răspuns:

Ia-ti un labrador e mare si daca il dresezi bine poate sa fie de paza da in general e un caine jucaus

2 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Labrador,huski sau un collie, succes!

| CrySsa_4535 a răspuns:

Se spune "vreau sa Adopt", nu "ADOPTEZ!"Mai bine intai ai mai invata putina romana si apoi ti-ai cumpara un caine.Inca esti mic iar un caine trebuie sa fie dresat si tu dupa cum vad nu esti in stare inca sa ai grja de un caine.