| pinkypuffy a întrebat:

vreau sa imi cumpar un caine rottweiler dar nu sunt hotarata voi ce ziceti e frumos daca voua nu va place dati-mi si alte categori de caini draguti

cele mai multe primeste fundaaaaaaa!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

E un caine rau rottweiler ia-ti un caine ciobanesc este dragut chiar daca e pui sa-u adult
Succes Sper sa iti placa

| pinkypuffy explică (pentru SuntRomânDeTreabă):

Nu cred ca este rau daca stii cum sa-l dreseziwinking

| evelin33 a răspuns:

Nu-ti lua un rottweiler daca tot ce stii despre el este ca e "dragut". Plus ca trebuie sa ai peste 18 ani, nu neparat ca sa detii un rottweiler, dar si ca sa-l plimbi happy

| fetitzzzaluikrisssti a răspuns:

E superb am si eu unul pe nume rafy. e atat de frumos, bland si simpatiq[daca il stii dresa]

| ladycris a răspuns:

Dalmatian. Animal de companie. Dalmatienii erau crescuti si folositi pentru tras la trasura, pentru a fi decorativi cand alergau inaintea unei trasuri si ca..., Bichonul maltez este foarte dragut cand e mai mare