| CrisTany a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un caine Shar-Pei de pe net, stiti cumva unde pot gasi unul? am cautat pe diferite siteuri de animale dar peste tot pretul unui pui este de 500 RON min, dar eu vreau sa fie undeva la maxim 300 RON. Funda.

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Uite:
http://www.produsieftin.ro/......-pei.html.
Dar linkul ce ti l-a dat Sunshine01, nu merge! trebuie sa dai acolo unde scrie pagina principala si o a iti deie :D
Bafta, si daca iti iei sa-ti traiasca :)

10 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Cauta si pe adoptiicaini.ro

| blackcat99 a răspuns:

E cam mare si ciudatel shar-peiul asta, dar e frumos si costa fix 300 lei http://www.anunturi.biz/......a-300-lei-

| raluca1601 a răspuns:

Iti dai seama ca daca pretul normal este de 500 ron si tu il iei la 200 sau 300 de pe cine stie ce site-uri, cel mai probabil o sa fie corcitura? Eu am un Golden Retriever. Pretul lui normal este de 300 euro. Am gasit si la 150 si 200 si 250, dar am preferat sa dau 300 de euro pe el, decat sa ma trezesc ca nu e de rasa sau are nu stiu ce probleme. Tu faci cum crezi.happy

| Sunshine01 a răspuns:

Uite un site care vinde shar-pei cu 150 ron.:http://www.produsieftin.ro/......-pei.html. Ai detalii acolo;). Dar eu imi sustin ideea:Ce zici de o adoptie? adica o prietena foarte buna de-a mea are un labrador de 2 ani de la un centru de adoptii. Adica acolo cand m-am uitat si e pe site-ul lor, erau o groaza de rase de catei. Poate gasesti pe site-uri de adoptii. multi oameni care nu mai vor pui de catei de diferite rase ii dau spre adoptie(asa cum a fost si cu labradorul).Si il iei pe FREE. decat sa zici ca e de pe net. si sa dai multi bani.:-? FUNDITA?:O3

| Sunshine01 a răspuns:

Am gasit un site pentru tine. E ff ieftin si arata ff bine. Cu 150 ron. detalii aici : http://www.produsieftin.ro/......-pei.html. Dar eu imi sustin ideea: de ce nu cauti sa adopti unul? economisesti bani si ai si caine.(o prietena de-a mea si-a luat de la centrul de adoptii din judet un labrador superb:x). sper ca te-am ajutat. Fundita? :o3

| CrisTany explică (pentru Sunshine01):

@heartbeat_7918 imi trebuie un pui
iar pe adoptiicaini.ro nu am gasit.
@Sunshine01 nu merge linkul ce mi l-ai dat. astept sa-l repui

| Sunshine01 a răspuns (pentru CrisTany):

La mine merge. mai incearca. daca nu. imi pare rau sad.am incercat sa ajutwinking

| Sunshine01 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Am inteles Dracos. dar eu cand am postat mergea. nu as fi postat raspunsul pe TPU daca nu as fi stiut ca merge.winking ziua urmatoare mi-am dat si eu seamawinking. nu era nevoie sa explici si tu din nou astaoh go onwinking

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Sunshine01):

Pai poate cine a scris intrebarea.nu intelegea big grin

| Sunshine01 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Da.cum zici tu oh go on! big grin

| MioaraParalescu a răspuns (pentru CrisTany):

Uite:
http://www.produsieftin.ro/......-pei.html.
Dar linkul ce ti l-a dat Sunshine01, nu merge! trebuie sa dai acolo unde scrie pagina principala si o a iti deie :D
Bafta, si daca iti iei sa-ti traiasca :)